book-victim
"Wiedźmy są ciekawe z definicji i dociekliwe z natury."
(Maskarada - narrator)
Szablon stworzony przez Lune
/ Technologia Blogger /
Credits: X X

Witaj czytelniku!

Hej wszystkim ludziom i magicznym istotą, których na świecie nie brakuje. Ja jestem WickedWitch. Uwielbiam czytać książki i mam sporo wolnego czasu do tego, więc postanowiłam go spożytkować i pisać, tak oto jestem. Będę tu pisać recenzje, co warto przeczytać albo po prostu mówić o książkach, których może nie znacie. Nie mam swojego ulubionego gatunku, w zakładce do przeczytania będą książki, które mam zamiar przeczytać i zrecenzować. W przeczytanych będą, które już przeczytałam i zrecenzowałam. ZAPRASZAM!
Dum, dum dum...

sobota, 8 października 2016

Śmiertelna klątwa i prastara moc czyli " Tajemny ogień " C.J Daugherty Carina Rozenfeld

" Nie mamy czasu do stracenia. - Ruszyła do drzwi. - Wkrótce rozpoczniesz nowe życie. Będziesz walczyła ze złem i ratowała świat. Nie zapomnij zabrać szczoteczki do zębów."
Książka dwóch znakomitych autorek miała swoją premierę 19 października 2015. Kiedy tylko zobaczyłam jej zapowiedź wiedziała że chcę ją przeczytać. Okładka, która jest przecudna przyciąga uwagę kolorami a symbole sprawiają że aż chce się dowiedzieć co znaczą. Opis zapowiadający tajemnicę zachęca do sięgnięcia po książkę, która jest pełna magii, klątw oraz chęci ratowania świata. Po przeczytaniu pierwszego rozdziału stwierdziłam że książka jest jeszcze lepsza niż się zdawała. Choć zdaje się być długa bo ma prawie 400 stron wciąga niesamowicie i kończy się ją za szybko.

" Znikaj. Chcę zostać sama z tym gęstym gorącym napojem i stosem książek. Tu czuję się szczęśliwa."
Na drugą część trzeba jeszcze poczekać, ponieważ światowa premiera była zapowiedziana na wrzesień tego roku, niestety nie wiadomo kiedy będzie Polska premiera. Serdecznie polecam tą książkę każdemu kogo ciekawią alchemia, wielka moc, z pozoru niezniszczalni wrogowie i prawdziwa przyjaźń, która może być czymś więcej.